A Diamond The Resort Spa Sapanca

A Diamond Hotel; Turizmin gözde beldelerinden olan Sakarya’nın Sapanca beldesinde hizmet vermektedir. Tesis; İstanbul’a 137 kilometre, İzmit ve Sakarya’ya 32 kilometre mesafededir.

A Diamond The Resort Spa Sapanca; şehirden uzakta, sessizlik ve sakinliğin olduğu bir bölgede hizmet vermektedir. Tabiat ile iç içe olan otelde konaklamanız boyunca tatilinize dere şırıltısı, kuş sesleri eşlik etmektedir. Bunun yanı sıra tesisi tercih etmeniz durumunda dağ ve orman manzarası eşliğinde sevdiklerinizle beraber unutamayacağınız anlar paylaşabilirsiniz.

 den başlayan fiyatlarla
%35 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.

   Çocuklarınızdan Ücret Almıyoruz

Çocuk kampanyamızda ilk çocuk - Yaş Ücretsiz konaklayabilir.
İstanbul'a 137 metre mesafede konumlanan A Diamond The Resort Spa Sapanca, haftanın yorgunluğunu üzerinden atmak isteyen misafirlerine keyifli ve eğlenceli bir tatil sunmaktadır.
Tesis 'Oda Kahvaltı' konseptiyle hizmet vermektedir. A'la Carte restoranı bulunan tesiste Sapanca'nın eşsiz manzarası eşliğinde lezzetli yiyecekler tadabilirsiniz.
A Diamond The Resort Spa Sapanca'da konaklamanız boyunca Tür hamamı, sauna, spa hizmetlerinden faydalanarak, kendinizi ödüllendirebilirsiniz.
Misafirlerin sağlığı ve rahatlığı için tüm hijyen tedbirlerini alan A Diamond The Resort Spa Sapanca'da gönül rahatlığı ile tatilinizi planlayabilir,sevdiklerinizle beraber yılın yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.

GALERİ