Akrones Termal Hotel

Akrones Termal Hotel; Afyon otogarına 5 km, şehir merkezine 10 km ve Zafer Havaalanı'na 45 km mesafede bulunmaktadır.

 Her köşesinde tarihi eserlerin size göz kırpttığı, doğuyla batıyı, kuzeyle güneyi birbirine bağlayan, termal sularıyla tam bir şifa kaynağı olan Afyonkarahisar, Akrones'le yeni bir nefes alıyor. Akrones Termal Hotel Yarım Pansiyon konsepti ile hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra tesiste kapalı restoran ve A La Carte restoran bulunmaktadır. Akrones Termal Hotel'de siz misafirlerimizi bir lezzet şöleni bekliyor. Akrones Termal Hotel bilardo, satranç, dart, fitness, mini club, cilt-vücut bakımı, Türk hamamı, sauna, masaj, aile hamamı, bay-bayan havuzu ve termal havuzu ve su kayağı gibi birçok hizmet  bulunmaktadır. Ayrıca tesiste açık-kapalı havuz, termal havuz ve çocuk havuzu da vardır. Akrones Termal Hotel'de dolu dolu bir tatile hazır olun.

3250,00 TRY
2925,00 TRY
den başlayan fiyatlarla
%10 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.

   Çocuklarınızdan Ücret Almıyoruz

Çocuk kampanyamızda ilk çocuk 0 - 11 Yaş Ücretsiz konaklayabilir.
Akrones Termal Hotel Afyon otogarına 5 km, şehir merkezine 10 km ve Zafer Havaalanı'na 45 km mesafede bulunmaktadır.
Akrones Termal Hotel Yarım Pansiyon konsepti ile hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra tesiste kapalı restoran ve A La Carte restoran bulunmaktadır. Akrones Termal Hotel'de siz misafirlerimizi bir lezzet şöleni bekliyor.
Akrones Termal Hotel'de bilardo, satranç, dart, fitness ve su kayağı gibi birçok eğlenceli aktivite bulunmaktadır. Akrones Termal Hotel'de dolu dolu bir tatile hazır olun.
Akrones Termal Hotel açık-kapalı havuz, termal havuz ve çocuk havuzu gibi birçok seçenek barındırmaktadır. Siz de tertemiz suyun keyfini ailece Akrones Termal Hotel'de çıkarın.
Akrones Termal Hotel minik misafirlerimize çocuk havuzu ve mini club hizmetleri sunmaktadır. Eğitici ve öğretici aktivitelerle dolu bir tatil Akrones Termal Hotel'de minik misafirlerimizi bekliyor.
Akrones Termal Hotel sunduğu cilt-vücut bakımı, Türk hamamı, sauna, masaj, aile hamamı, bay-bayan havuzu ve termal havuzu ile unutulmaz bir tatil yaşatacak. Akrones Termal Hotel'de siz misafirlerimizi huzurlu ve konforlu bir tatil bekliyor.

KAMPANYALAR

7 Gece Konaklamada 2 Gece Ücretsiz
5 Gece Konaklamada 1 Gece Ücretsiz
4 Gece Konaklamada 1 Gece Ücretsiz
4 Gece Konaklamada 1 Gece Ücretsiz
5 Gece Konaklamada 1 Gece Ücretsiz
7 Gece Konaklamada 2 Gece Ücretsiz

GALERİ