Aliento Butik Hotel
Aliento Butik Hotel
Aliento Butik Hotel
Aliento Butik Hotel


Aliento Butik Hotel

Şehir hayatına yakın bir mesafede konumlanan Aliento Butik Hotel, mavi rengiyle dillere destan Edremit Körfezi'nde denize sıfır konumuyla misafirlerini ağırlamaktadır.
Tesis;Burhaniye'ye 7 kilometre, Balıkesir'e 100 kilometre, Burhaniye Otogara 8 kilometre,Edremit Havaalanına 15 kilometre mesafede konumlanmıştır.

Aliento Butik Hotel Balıkesir Burhaniye'de şehrin kalabalığına 'bir nefes' molası vermek için oldukça ideal bir tatil noktasıdır. Konforlu ve manzaralı odaları, konumu, restoranı, sunduğu hizmetler ile misafirlerinin beğenisi toplayan Aliento Butik Hotel'de siz de yılın yorgunluğunu üzerinizden atabileceğiniz bir tatil planlayabilirsiniz.

2000,00 TRY
1900,00 TRY
den başlayan fiyatlarla
%5 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.
Aliento Butik Hotel 'Oda Kahvaltı', 'Yarım Pansiyon', 'Tam Pansiyon' konseptinde hizmet vermektedir. Zengin serpme kahvaltısı ile güne keyifli bir başlangıç yapabileceğiniz tesiste, gün boyu deniz manzarası eşliğinde keyifli yemekler tadabilir, farklı lezzetler deneyimleyebilirsiniz.
Denize sıfır konumuyla misafirlerinin beğenisini toplayan tesiste açık havuz, çocuk havuzu bulunmaktadır. Yaz boyunca güneşin tadını doyasıya çıkarabileceğiniz tesiste masmavi serin sularda serinleyebilir, unutulmaz anılar biriktirebilirsiniz.

GALERİ