Asr-ı A’la Hotel

Bodrum’da yer alan Muhafazakar Otelimiz İslami şartlara uygun 24 saat alkolsüz hizmet vermektedir. Muhafazakar konsepte uygun helal sertifikalar ile modern ve konforlu bir tatil deneyimi.

Denize 50 metre uzaklıkta bulunan Asr-ı Ala Hotel, Turgut Reis Marinaya 5 km, Milas Havaalanı’na 50 km, Bodrum merkeze 20 km, alışveriş merkezlerine 20 km mesafededir.Otelimiz 158 odası ve 480 yatak kapasitesi bulunmaktadır. Bodrum’un eşsiz Akyarlar bölgesinde bulunan otelimiz Palamut Mevkii’nde konumlanmıştır. Otelimiz alkolsüz her şey dahil konsepti ile hizmet vermektedir.25 bin metrekare alana kurulu olan tesisimizde deniz, kum ve güneş dolu unutulmaz bir tatil geçirebilirsiniz..

3150,00 TRY
3150,00 TRY
den başlayan fiyatlarla
%0 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.
24 Saat Alkolsüz Her Şey Dahil Konsepti ile hizmet veren Asr-ı A’la Hotel'de Ege Denizi Manzarası eşliğinde birbirinden lezzetli yiyecekler 24 saat boyunca hizmetinizdedir.
Canlı müzik gecesi” eğlencesi ile tüm haftanın yorgunluğunu üzerinden atmak ve sevdiklerinle birlikte unutulmaz güzellikte zamanları yaşamak için tercih edebileceğiniz keyifli anlar sizi bekliyor…
Tesiste 1 adet karma yüzme havuzu, 1 adet kadınlar havuzu, 1 adet çocuk havuzu bulunmaktadır. Özel plajıda bulunan Asr-ı A’la Hotel'de Ege Denizi'nin masmavi serin suları eşliğinde serinleyebilir, kendinizi ödüllendirebilirsiniz.
Hava şartlarına göre hem yazlık hem kışlık mini clublarımız alanında uzman personelimize güvenerek bırakabileceğiniz alanlar olup, yüz boyama sandalye kapmaca boyama aktiviteleri vb. bir çok etkinlik küçük misafirlerimizi bekliyor.

KAMPANYALAR

29-30 Haziran Girişli Konaklamalara Özel İndirim

GALERİ