Assos Eden Gardens Hotel
Assos Eden Gardens Hotel
Assos Eden Gardens Hotel
Assos Eden Gardens Hotel


Assos Eden Gardens Hotel

Assos Eden Gardens Hotel, Çanakkale bölgesinde hizmet vermektedir. Tesis; Edremit Havalimanı 60 kilometre, Şehir Merkezine 10 kilometre mesafede konumlanmıştır.

Tesis özellikle denize sıfır mesafede konumlanması ile misafirlerin dikkatini çekmektedir. Genel olarak dinlenmeyi, doğada tatil geçirmeyi, huzur bulmayı hedefleyen misafirlerin buluşma noktası olan Assos Eden Gardens Hotel, kendini her an yenileyerek misafirlerinin beğenisini kazanmaktadır. Siz de tesisi tercih ederek avantajlı fiyatlarla tatil geçirebilir, kendinizi yenileyebilirsiniz.den başlayan fiyatlarla
%35 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.

   Çocuklarınızdan Ücret Almıyoruz

Çocuk kampanyamızda ilk çocuk - Yaş Ücretsiz konaklayabilir.
Assos Eden Gardens Hotel Her Şey Dahil Konsept ile misafirlerini ağırlamaktadır. Tesiste konaklamanız boyunca geleneksel Türk muftağından eşsiz yiyecekleri tadabilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz.
Tesiste tatiliniz boyunca tavla, tenis kortu, beach voley gibi aktivitelerle zamanızı değerlendirebilir, fitness salonunda formunuzu koruyabilirsiniz.
Tesisin mavi bayraklı özel plajı bulunmaktadır. Açık ve kapalı havuzu da bulunan tesiste serin suların ve güneşin tadını çıkarabilir, su kaydırağında macera dolu bir tatil geçirebilirsiniz.
Küçük misafirlerinin de yetişkinler kadar eğlenceli bir tatil geçirmelerini hedefleyen Assos Eden Gardens Hotel'de 4-12 yaş arası misafriler için mini club hizmeti verilmektedir.

GALERİ