Bolu Koru Hotels Spa & Convention
Bolu Koru Hotels Spa & Convention
Bolu Koru Hotels Spa & Convention
Bolu Koru Hotels Spa & Convention


Bolu Koru Hotels Spa & Convention

Bolu Dağı'nda yer alan Bolu Koru Hotels Spa & Convention, tabiatla iç içe ve aynı zamanda modern bir mimariye sahip. 1992 yılında yapılan Bolu Koru Hotels Spa & Convention Bolu, Abant bölgesinde bulunmaktadır. Bolu Koru Hotels Spa & Convention;  Yeşilköy Köyü'ne 250 metre, İstanbul Havalimanı'na 230 km, Bolu merkeze 14 km, otogara 12 km, Kartalkaya Kayak Merkezine 50 km, Abant merkezine 25 km ve Ankara Havalimanı'na 200 km mesafede bulunmaktadır.

Bolu Koru Hotels Spa & Convention Yarım Pansiyon konsepti ile hizmet vermektedir. Ayrıca A La Carte restoran ile Bolu Koru Hotels Spa & Convention'da tatiliniz boyunca en lezzetli tatları deneyeceğinize emin olabilirsiniz.  Her ayrıntı düşünülerek döşenmiş odalarında telefon, banyo, wc, saç kurutma makinesi, merkezi ısıtma, uydu yayını ve minibar bulunuyor. Küçük misafirlerimize özel çocuk kulübü mevcuttur. Açık ve kapalı yüzme havuzları ile eğlenme ve dinlenme imkanı bulabilirsiniz.  Bolu Koru Hotels Spa & Convention türk hamamı, sauna, masaj, buhar odası, cilt-vücut bakımı, aile hamamı, tuz odası ve spa hizmetleriyle size unutulmaz bir tatil yaşatacak.

4750,00 TRY
4037,50 TRY
den başlayan fiyatlarla
%15 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.
Bolu Koru Hotels Spa & Convention; İstanbul Havalimanı'na 230 km, Bolu merkeze 14 km, otogara 12 km, Kartalkaya Kayak Merkezine 50 km, Abant merkezine 25 km ve Ankara Havalimanı'na 200 km. mesafede bulunmaktadır.
Bolu Koru Hotels Spa & Convention Yarım Pansiyon konsepti ile hizmet vermektedir. Ayrıca A La Carte restoran ile Bolu Koru Hotels Spa & Convention'da tatiliniz boyunca en lezzetli tatları deneyeceğinize emin olabilirsiniz.
Bolu Koru Hotels Spa & Convention basketbol, bilardo,voleybol,masa tenisi ve fitnes aktiviteleriyle size dolu dolu bir tatil yaşatmayı hedefliyor. Siz de Bolu Koru Hotels Spa & Convention'a gelin hem eğleneceğiniz hem de dinleneceğiniz bir tatil yapın.
Bolu Koru Hotels Spa & Convention da minik misafirlerimiz mini club sayesinde eğitici ve öğretici etkinliklerle tatili eğlence dolu geçiriyor.
Bolu Koru Hotels Spa & Convention Türk hamamı, sauna, masaj, buhar odası, cilt-vücut bakımı, aile hamamı, tuz odası ve spa hizmetleriyle size unutulmaz bir tatil yaşatacak.

KAMPANYALAR

4 Gece Konaklamada 1 Gece Ücretsiz

GALERİ