Büyük Anadolu Girne Hotel

Kıbrıs’ın Girne mevkiinde bulunan Büyük Anadolu Girne Hotel denize 1000 m uzaklıkta konumlanmaktadır. Otel; misafirlerine servis imkânı sunmaktadır. Bunun yanı sıra havaalanına 35 km, Girne şehir merkezine 1 km mesafededir. 

Büyük Anadolu Girne otel eşsiz bir manzaraya sahiptir. Misafirlerine, yanı başında çam ormanı, bir yanında dağ manzarası, bir yanında deniz manzarası ile hizmet veren tesis, lüks ve konforlu bir tatilin kapılarını aralamaktadır. Siz de tesisi tercih ederek hayalinizdeki Kıbrıs tatilini gerçeğe çevirebilirsiniz.

200,00 TRY
160,00 TRY
den başlayan fiyatlarla
%20 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.
Kıbrıs’ın Girne mevkiinde bulunan Büyük Anadolu Girne Hotel denize 1000 m uzaklıkta konumlanmaktadır. Otel; misafirlerine servis imkânı sunmaktadır. Bunun yanı sıra havaalanına 35 km, Girne şehir merkezine 1 km mesafededir.
Büyük Anadolu Girne Hotel zengin mutfağı ile Oda Kahvaltı ve Yarım Pansiyon konseptinde hizmet vermektedir.
Büyük Anadolu Girne Hotel'in sunduğu aktivite çeşitliliği ile eğlenceye doyacaksınız.
Huzurlu, sakin bir havuz keyfi yaşamak isteyenlerin adresi...

KAMPANYALAR

7 Gece Kal 6 Gece Öde
2 Ocak 2020 - 29 Aralık 2020 tarihleri arasında yapılacak olan 2 Ocak 2020 - 29 Aralık 2020 konaklamalarında 7 gece kal 6 gece öde kampanyasından faydalanabilirsiniz, özel dönemlerde geçerli değildir, diğer kampanyalar ile birlikte kullanılamaz.

GALERİ