Chronos Beach Hotel Akyarlar

Chronos Beach Akyarlar; Turgutreis mevkiinde, denize sıfır konumda, bahçe ve deniz manzaralı 95 odası ile hizmet vermektedir. Tesis 15.000 m²  alanda kurulmuş olup Akyarlar koyuna hakim panoramik manzarasıyla, Kos Adasıyla karşı karşıya, denize sıfır konumda yer almaktadır. 

Açık Restaurantı, Kapalı Restaurantı ve 3 adet barı ile damak tadınıza uygun birçok lezzeti tadabileceğiniz Chronos Beach Akyarlar; açık havuzu, çocuk havuzu ve soft animasyonlar ile tatiliniz boyunca eğlenceli anlar sunmaktadır.

Tesis Turgutreis merkezine 6 km, Bodrum şehir merkezine 24 km, Bodrum Havaalanına 54 km mesafede bulunmaktadır. den başlayan fiyatlarla
%35 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.

   Çocuklarınızdan Ücret Almıyoruz

Çocuk kampanyamızda ilk çocuk - Yaş Ücretsiz konaklayabilir.
Chronos Beach Hotel Akyarlar denize sıfır mesafededir. Tesisin; Bodrum Miilas Havalimanına 55 kilometre, Turgutreis 6 kilometre mesafede konumlanmıştır.
Tesis misafirlerine Herşey Dahil Konseptinde hizmet vermektedir.Açık ve kapalı restaurantı bulunan tesiste sabah,öğlen,akşam lezzetli yiyecekler tüketebilir, farklı lezzetleri deneyimleyebilirsiniz.
Tesiste konaklamanız boyunca satranç,tavla,dart gibi aktivitelerle zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Tesiste soft animasyon gösterileri de düzenlenmektedir.
Çocuk havuzu ve açık havuzu bulunan tesiste yaz boyunca serinleyebilir, tatilinize renk katabilirsiniz.

GALERİ