Concorde Luxury Resort & Convention & Spa

Concorde Luxury Resort Kıbrıs, Magosa bölgesinde hizmet vermektedir. Tesis; Havaalanına 65 kilometre, Magosa şehir merkezine 40 kilometre mesafede konumlanmıştır. Tesis denize sıfır mesafededir.

Concorde Luxury; lüks odaları, restoranları, havuzları, aktiviteleri, eğlence programları ile misafirlerine hayallerinin ötesinde bir tatil sunmayı amaçlamaktadır. Tesis; İddialı mimarisi, bulunduğu konum, Spa merkezleri, aqua parkı ile Kıbrıs’ın önde gelen otellerindendir. Siz de Kıbrıs tatilinin için Concorde Luxury Resort’ü tercih edebilir, hayalinizdeki tatili gerçeğe çevirebilirsiniz.

850,00 TRY
467,50 TRY
den başlayan fiyatlarla
%45 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.
Tesis; Bafra bölgesinde bulunup, Magosa şehir merkezine 40 kilometre, Ercan Havalimanı' na 65 kilometre mesafede konumlanmıştır.
Tesis, misafirlerine ultra her şey dahil konseptinde hizmet vermektedir. Ayrıca damak tadına, gözüne ve gönlüne farklı lezzet deneyimleri yaşatmak isteyen misafirlere birçok ülkenin lezzetlerini tatma imkanı sunmaktadır. Sanzio A la Carte Restoran - İtalyan Mutfağı, Agora Sea Food A la Carte Restoran Ege Mutfağı, Flame Steak House Izgara & Şarap, Frida Mexican A la Carte Restoran - Meksika Mutfağı, Konak Türk A la Carte Restoran - Türk Mutfağı.
Tesiste; gün boyunca devam eden havuz eğlenceleri, oyunları ve yarışmalarla dolu animasyon programı, akşamları canlı müzik, özel şovlar ve programlar düzenleniyor. Ayrıca çocukları da unutmayan tesiste, mini disco, mini club, bowling ve dalış okulu gibi daha birçok imkan bulunmaktadır.
Denize sıfır tesisin özel kum plaj mevcut. Plajda ve havuzda şezlong, şemsiye ve havlu ücretsiz. Tropic Pool Bar 10.00-19.00, Oasis Pool Bar 10.00-20.00 ve Sunset Beach Bar 10.00-18.00 saatlerinde hizmet vermektedir. Ayrıca birçok su sporları faaliyetlerinde de bulunabilirsiniz.

GALERİ