Concorde Luxury Resort & Convention & Spa

Concorde Luxury Resort Kıbrıs, Magosa bölgesinde hizmet vermektedir. Tesis; Havaalanına 65 kilometre, Magosa şehir merkezine 40 kilometre mesafede konumlanmıştır. Tesis denize sıfır mesafededir.

Concorde Luxury; lüks odaları, restoranları, havuzları, aktiviteleri, eğlence programları ile misafirlerine hayallerinin ötesinde bir tatil sunmayı amaçlamaktadır. Tesis; İddialı mimarisi, bulunduğu konum, Spa merkezleri, aqua parkı ile Kıbrıs’ın önde gelen otellerindendir. Siz de Kıbrıs tatilinin için Concorde Luxury Resort’ü tercih edebilir, hayalinizdeki tatili gerçeğe çevirebilirsiniz.

850,00 TRY
551,65 TRY
den başlayan fiyatlarla
%35 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.

Çocuklarınızdan Ücret Almıyoruz

Çocuk kampanyamızda ilk çocuk 0 - 11 Yaş Ücretsiz konaklayabilir.
Denize sıfır konuma bulunan Concorde Luxury Resort Kıbrıs'ın gözde bölgerinden olan Ercan Havaalanı'na 65 km ve Magosa şehir merkezine 40 km mesafede bulunmaktadır.
Concorde Luxury Resort Ultra Şer Şey Dahil konseptinde hizmet veren tesiste, tüm misafirlerin damak zevkine uyacak yemekler bulmak mümkündür. Sabah, öğle ve akşam yemeklerinin açık büfe olan otelde dünya mutfaklarından lezzetler tadabilirsiniz.
Tesiste; spa merkezi, hamam, basketboll, futbol, açık-kapalı havuz, deniz bisikleti, jet ski, canlı müzik gibi seçenekler ile eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.
Concorde Luxury Resort'da pavilion,aqua park vb. seçenekler ile havuz eğlenceleri, çeşitli oyunlar ve birbirinden farklı animasyon programları gerçekleşmektedir.
Minik misafirlerimiz için,çocuk yüzme havuzu, sinema, çocuk aquaparkı, oyun parkı, gece diskosu ve mini club bulunuyor. Böylece ailece dolu dolu bir tatil geçirbileceksiniz.
Concorde Luxury Resort'da balayı çiftlerine özel birçok ikram ve hizmeti birlikteliğinizin en güzel anlarını daha unutulmaz hale getirecek.

GALERİ