Crystal Admiral Resort Suites & SPA

Crystal Admıral Resort Suites & Spa  Antalya’da Side Kızılot mevkiinde hizmet vermektedir. Tesis Antalya Havalimanı’na 80 kilometre, Antalya şehir merkezine 85 kilometre mesafededir.

Crystal Admiral Resort Suites & Spa denize uzaklığı ortalama 50 metre uzaklıktadır. Tesisin kendine ait özel kum plajı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra tesisin büyüleyici manzarası da misafirlerinden beğeni toplamaktadır. Tesis değerlendirmeler sonucu  Zoover ve HdCHh quality selection tarafından ödüllendirilmiştir. Bunun yanı sıra tesis Yeşil Yıldız, Green Key ve Mavi Bayrak sahibidir. Akdeniz’in en temiz sahiline demirlemiş bir tatil gemisi gibi olan Crystal Admıral Resort Suites & Spa’yı tercih ederek siz de hayalinizdeki yaz tatilini gerçeğe çevirebilirsiniz.

769,00 TRY
538,30 TRY
den başlayan fiyatlarla
%30 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.

   Çocuklarınızdan Ücret Almıyoruz

Çocuk kampanyamızda ilk çocuk 0 - 11 Yaş Ücretsiz konaklayabilir.
A'la Carte Restaurant'ı bulunan tesiste, farklı lezzetler deneyimleyebilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz.
Tesiste konaklamanız boyunca bilardo, bisiklet, langırt gibi aktivitelerle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bunun yanı sıra tesiste gün boyu full animasyon gösterileri de düzenlenmektedir.
Tesisin kendine ait özel plajı bulunmaktadır. Açık havuz, kapalı havuzu, relax havuzu bulunan tesiste yaz boyunca serinleyebilir, dinlenebilirsiniz.
Tesiste konaklamanız boyunca; sauna, masaj, jakuzi hizmetlerinden yararlanarak kendinizi ödüllendirebilirsiniz.

GALERİ