Crystal Waterworld Resort & Spa

Crystal Waterworld Resort & Spa  Antaya’da Belek-Boğazkent mevkiinde hizmet vermektedir. Tesis Antalya Havalimanı’na 40 kilometre, Antalya şehir merkezine 50 kilometre mesafededir.

Crystal Waterworld Resort Akdeniz bölgesinin en iddalı Aquparkı’na sahiptir. Aquparkı’nda misafirlerine macera ve adrenalin yaşama imkânı sunan tesisin kendine ait plajı da mevcuttur. Otel büyüklüğü ve çeşitliliği ile başta çocuklu aileler olmak üzere her yaştan misafire hitap etmektedir. hDcH  Quality Selection tarafından ödüllendirilen  tesis, Yeşil Yıldız, Green Key, Mavi Bayrak ve Beyaz Bayrağa sahiptir. Siz de yaz tatilinizi Crystal Waterworld Resort & Spa’da geçirerek keyifli ve eğlenceli bir tatil geçirebilirsiniz.den başlayan fiyatlarla
%35 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.

   Çocuklarınızdan Ücret Almıyoruz

Çocuk kampanyamızda ilk çocuk - Yaş Ücretsiz konaklayabilir.
A'la Carte Restaurantı bulunna tesiste sabah, öğlen,akşam lezzetli yiyecekler tadabilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz.
Tesiste konaklamanız boyunca bilardo, bowling, langırt gibi aktivitelerle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bunun yanı sıra tesiste full animasyon eğlenceleri de düzenlenmektedir.
Açık havuzu, kapalı havuzu ve çocuk havuzu bulunan tesiste yaz boyunca serinleyebilir, aqupark'ta macera dolu bir tatil geçirebilirsiniz
Tesis küçük misafirlerine özel mini club etkinlikleri düzenlemektedir.

GALERİ