Divan Bursa
Divan Bursa
Divan Bursa
Divan Bursa


Divan Bursa

Divan Termal Hotel Bursa;  2011 yılında hizmet vermeye başlamış olup, Bursa Merkez’de hizmet vermektedir. Tesis; Havalimanına 59 kilometre, Otogara 10 kilometre, Şehir Merkezine 3 kilometre mesafede konumlanmıştır.

Divan Bursa, Hızla büyüyüp kendini geliştiren modern şehrin ortasında, misafirlerine sunduğu rahatlık kadar, Uludağ’ın yamaçlarında yer alan konumu ile de Bursa otellerinde tercih edilen oteller arasındadır. Bunun yanı sıra Divan Bursa şehri ünlü yapan doğal güzelliklere de yakı bir mesafede yer almaktadır. Siz de Divan Hotel Bursa’yı tercih ederek şehir hayatından uzakta huzurlu bir tatil geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz.

245,00 TRY
245,00 TRY
den başlayan fiyatlarla
%0 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.

   Çocuklarınızdan Ücret Almıyoruz

Çocuk kampanyamızda ilk çocuk 0 - 5 Yaş Ücretsiz konaklayabilir.
Divan Bursa Hotel Oda Kahvaltı Konsepti ile hizmet vermektedir. Tesiste konaklamanız boyunca lezzetli yiyecekler tadabilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz.
Misafirlerine Termal Havuz, Türk Hamamı, sauna, masaj, aile hamamı hizmeti sunan Divan Termal Hotel'de bu hizmetlerden yararlanarak şehir hayatından uzakta bir tatil geçirebilir, kendinizi ödüllendirebilirsiniz.

GALERİ