Dorana Hotel

Dorana Hotel Kıbrıs, Girne bölgesinde hizmet vermektedir. Tesis; Ercan Havaalanı’na 45 kilometre, denize 2 kilometre mesafede konumlanmıştır.

Kıbrıs’ın incisi Girne bölgesinde konumlanan tesis misafirlerine sade, ferah ve konforlu odalar ile hizmet vermektedir. Tesis şehir merkezine de yakın olmasından dolayı birçok yere rahatça ulaşabilme imkânı sunmaktadır. Misafirlerine kendilerini evlerinde hissettiren, tatillerinden mutlu ayrılmaları için her türlü olanağı sunan Dorana Hotel Kıbrıs’ı tercih ederek siz de hayalinizdeki Kıbrıs tatilini gerçeğe çevirebilirsiniz.den başlayan fiyatlarla
%35 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.
Tesis; Girne merkezine yürüme mesafesinde bulunmakta olup, denize 2 kilometre, Ercan Havalimanı'na 45 kilometre mesafede konumlanmıştır.
Girne'nin merkezinde konumlanan tesiste konforlu bir konaklama hizmeti alırken, şehrin sembolleri haline gelen Girne Kalesi, Girne Limanı ve Girne' nin tarihi çarşısını keşfetme imkanı da bulabilirsiniz.
Tesis, misafirlerine oda - kahvaltı ve yarım pansiyon konseptlerinde hizmet vermektedir. Tesiste sunulan yemekler yoğunluğa göre açık büfe yada set menü şeklinde verilmektedir. Yemek esnasında alınan tüm içecekler ve otel içerisindeki tüm yeme - içme hizmeti veren bölümlerde yapılan harcamalar ekstra olarak ücretlendirilecektir.
Tesis, denize 2 kilometre mesafede bulunmaktadır. Yaz aylarında tesisin özel plajına belli saat aralıklarında ücretsiz shuttle hizmeti misafirlere sunulmaktadır.

GALERİ