Eliz Hotel Convention Center Thermal Spa Welness

Türkiye’nin Başkenti Ankara’nın en yoğun orman örtüsüne sahip, maden suyu ve şifalı kaplıcaları ile ünlü Kızılcahamam ilçesinde yer alan tesisimiz, mükemmel bir konuma sahip olmakla beraber, Ankara’ya sadece bir saat uzaklıktadır.

Sizleri benzeri olmayan ve tekrar yaşamak isteyeceğiniz bir konaklama tecrübesi için Eliz Hotel Convention Center Thermal Spa&Wellness ‘a davet ediyoruz. İster tatil, ister iş amaçlı seyahatinizin ardından yenilenmiş olarak eve döndüğünüzü hissedeceksiniz.

430,00 TRY
430,00 TRY
den başlayan fiyatlarla
%0 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.

   Çocuklarınızdan Ücret Almıyoruz

Çocuk kampanyamızda ilk çocuk 0 - 5 Yaş Ücretsiz konaklayabilir.
Tesisimiz Ankara-İstanbul (E-5) karayolu üzerindedir. Ankara’ya 75 km. İstanbul’a 379 km. Esenboğa Havaalanına 100 km. mesafededir. Kızılcahamam İlçe merkezine ise 5 dk. Yürüyüş mesafesi uzaklıktadır.
Tesis Alkolsüz Yarım Pansiyon ve Alkolsüz Tam Pansiyon konseptiyle misafirlerine hizmet vermektedir. Tesiste konaklamanız boyunca lezzetli yiyecekler tadabilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz.
Tesiste hizmet vermekte olan bilardo, langırt gibi aktivitelerle keyifli zaman geçirebilirsiniz.
Eliz Hotel'de konaklamanız boyunca Termal Havuz, Türk Hamamı, Sauna, Masaj hizmetlerinden faydalanarak kendinizi ödüllendirebilirsiniz.

GALERİ