Esila Termal Otel & Spa

Esila Termal Otel & Spa Hotel, Yalova termal bölgesinde hizmet vermektedir. Tesis Yalova’ya 12 kilometre, Termal Milli Parkı’na 2 Kilometre, Bursa Merkeze 76 kilometre mesafededir. 

 

Tesis özellikle şehir hayatından uzaklaşmak isteyen misafirler için ideal bir konumda bulunmaktadır. 1000 m2 Hygia Spa ve Sağlık merkezi bulunan Esila Termal Otel & Spa’da kendinizi yenileme imkânı bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra balayı konsepti de bulunan Esila Termal Otel & Spa tercih ederek siz de  uygun fiyatlarla tatil yapabilir, sevdiklerinizl beraber  keyif ve konforlu bir tatil geçirebilirsiniz. 

2000,00 TRY
1800,00 TRY
den başlayan fiyatlarla
%10 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.

   Çocuklarınızdan Ücret Almıyoruz

Çocuk kampanyamızda ilk çocuk - Yaş Ücretsiz konaklayabilir.
Tesis; Yalavo'ya 12 kilometre, Termal Milli Parkı'na 2 kilometre, Bursa Şehir merkezine 76 kilometre mesafe konumlanmıştır. Siz de Esila Termal Otel & Spa'yı tercih ederek keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.!
Esila Termal Otel & Spa 'Yarım Pansiyon ve Oda Kahvaltı ' konseptiyle hizmet vermektedir. A'la Carte restoranı bulunan tesiste tatiliniz boyunca Türk mutfağından seçkin lezzetleri tadabilir, farklı lezzetler deneyimleyebilirsiniz.
Misafirlerine konaklamları boyunca Türk hamamı, sauna, masaj, aile hamamı, kese, spa hizmetleri sunan Esila Termal Otel & Spa şehir hayatından uzaklaşarak dinlenebilir, yılın yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.
Balayı çiftlerine özel odaya meyve tabağı, akşama yemeğine özel pasta ikramı ve spa hizmetlerinde indirim sağlayan tesiste sizde hayalinizdeki balayını gerçeğe çevirebilirsiniz!

GALERİ