Formback Termal Hotel

Bursa Osmangazi mevkiinde, merkezi bir konumda misafirlerini ağırlayan Formback Termal Hotel, apart tarzında planlanmış odaları ile ev konforunda bir konaklama imkanı sunuyor. Tesis; Metro İstasyonuna 400 m, Otogara 12 km, Yenişehir Havalimanına ise 40 km uzaklıkta bulunuyor. Tesis Ulu Cami, Kapalıçarşı ve Yeşil Türbe gibi turistik noktalara ise 3 km mesafede konumlanıyor. Bursa'nın buram buram tarihi içerisinde hem bireysel hem de ailecek geçireceğiniz eğlenceli bir tatil, Formback Termal Otel'in vizyoner standartları ile gerçekleşiyor.

Termal Otelin Aile Hamamları, Sauna ve Masaj gibi dinlendirici hizmetleri neticesinde ihtiyaçlarınızın tam anlamıyla karşılandığını görerek mutlu olacaksınız. Aynı zamanda kronik bel ağrısından, stres bozukluğuna kadar birçok hastalığınıza deva bulabileceğiniz Formback Termal Otel'de tatilinizi keyifle tamamlama fırsatına erişeceksiniz.

150,00 TRY
150,00 TRY
den başlayan fiyatlarla
%0 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.

   Çocuklarınızdan Ücret Almıyoruz

Çocuk kampanyamızda ilk çocuk 0 - 5 Yaş Ücretsiz konaklayabilir.
Formback Termal Hotel; Şehir Merkezine 3 km, Hayvanat Bahçesine 3 km, Uludağ'a 27 km, Yenişehir Havaalanına ise 46 km mesafededir.
Formback Termal Hotel Oda Kahvaltı konsepti ile hizmet vermektedir.
Açık ve kapalı havuzu bulunan Formback Termal Hotel'de serinleyebilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz.
Formback Termal Hotel oldukça zengin olanaklar sunan bir Spa merkezine de ev sahipliği yapıyor. Tesiste Termal Havuz, Türk hamamı, Sauna, Masaj ve Aile hamamı bulunmaktadır.

GALERİ