Gönlüferah Thermal & Spa Hotel

GönlüFerah Thermal Otel, Bursa’nın Çekirge bölgesinde yer almaktadır.  Otel havalimanına 40 kilometre,  Uludağ kayak merkezine 29 kilometre, Kapalı Çarşı’ya 4 kilometre uzaklıkta konumlanmıştır. Tesis en son 2014 yılında kendini yenilemiştir.

Tesis oda kahvaltı konseptiyle hizmet vermektedir. Usta şeflerin görev aldığı Açık- Kapalı Restaurantlarda birbirinden farklı lezzetleri tadabilir, tatilinizi bir lezzet festivaline dönüştürebilirsiniz. Ayrıca tesis içerisinde yer alan; Spa, Masaj hizmetleri ile ruhunuzu yenileyebilir, ihtiyacınız dahilinde; doktor, güzellik salonu, araç kiralama hizmetlerinden de faydalanabilirsiniz. 

220,00 TRY
195,80 TRY
den başlayan fiyatlarla
%11 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.

   Çocuklarınızdan Ücret Almıyoruz

Çocuk kampanyamızda ilk çocuk 0 - 6 Yaş Ücretsiz konaklayabilir.
Otel, Bursa’nın Çekirge bölgesinde yer almaktadır. Otel havalimanına 40 kilometre konumundadır.
Otel Oda Kahvaltı ve Yarım Pansiyon olarak iki ayrı konseptte misafirlerini ağırlamaktadır. Tesisin Açık-Kapalı Restaurant'ı ve A'la Carte Restaurantlarında farklı lezzetler tadabilirsiniz.
Tesiste; Ailecek huzurlu bir tatil geçirebilmeniz için otel tam dolanımlı bir tatil sunmaktadır. Ayrıca ihtiyacınız doğrultusunda otelde Bebek Bakıcısı'da temin edebilirsiniz.
Tesiste bulunan Termal Havuzdan yararlanarak hastalıklara karşı daha dirençli bir metabolizmaya kavuşabilirsiniz. Bununla birlikte Türk Hamamı, Masaj, Aile Hamamı ve Spa uygulamaları ile ruhunuzu dinlendirebilirsiniz.

GALERİ