Hattuşa Vacation Thermal Ankara

Hattuşa Vacation Thermal Club Ankara size sağladığı imkanlar ile; hayatınızı hafifletir, ruhunuzu tazeler. Her detayın sizin için şekillendiği Hattuşa Vacation Thermal Club Ankara’ya, bekleriz. Rahatsızlıklarınıza veda ederken, rahat etmeniz için her detayın düşünüldüğü bir yerde kendinizi güvende hissetmenin tadını çıkarın. Hattuşa Vacation Thermal Ankara; otogara 70 km, Ankara merkezine 60 km, Ayaş merkezine 15 km, Esenboğa Havalimanı'na 80 km ve Beypazarı merkezine 15 km mesafede yer almaktadır. Hattuşa Vacation Thermal Ankara Yarım Pansiyon konsepti ile hizmet vermektedir. Ayrıca tesiste bulunan lobby bar ve snack bar sayesinde her an damak tadınıza uygun lezzetler bulabileceksiniz. Özel banyoda termal spa banyosu yapabilir, havuz ve bahçe manzaralı oda seçeneklerinden birini tercih edebilir, fitness merkezinde egzersiz yapabilir  ve kendiniz için en güzel olanı tercih edebilirsiniz.den başlayan fiyatlarla
%35 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.

   Çocuklarınızdan Ücret Almıyoruz

Çocuk kampanyamızda ilk çocuk - Yaş Ücretsiz konaklayabilir.
Hattuşa Vacation Thermal Ankara; otogara 70 km, Ankara merkezine 60 km, Ayaş merkezine 15 km, Esenboğa Havalimanı'na 80 km ve Beypazarı merkezine 15 km mesafede yer almaktadır.
Hattuşa Vacation Thermal Ankara Yarım Pansiyon konsepti ile hizmet vermektedir. Ayrıca tesiste bulunan lobby bar ve snack bar sayesinde her an damak tadınıza uygun lezzetler bulabileceksiniz.
Hattuşa Vacation Thermal Ankara'da bilardo, oyun parkı ve fitness hizmetleri sayesinde vaktinizin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Hattuşa Vacation Thermal Ankara'da aktivite dolu eğlenceli bir tatile hazır olun.
Hattuşa Vacation Thermal Ankara'da çocuk havuzu, açık havuz ve su kaydırağı bulunmaktadır. Bu hizmetler sayesinde Hattuşa Vacation Thermal Ankara'da gün boyu tertemiz suyun tadını çıkarabileceksiniz.
Hattuşa Vacation Thermal Ankara'da yer alan çocuk havuzu ile minik misafirlerimizi eğlence dolu unutulmaz bir tatil bekliyor.
Hattuşa Vacation Thermal Ankara'da Türk hamamı, sauna, masaj ve spa hizmetleri ile muhteşem konforun yanı sıra dinlenip yenileneceğiniz bir tatil yapacaksınız.

GALERİ