Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa

Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa Muğla, Sarıgerme bölgesinde hizmet vermektedir. Tesis Dalaman Havaalanı'na 20 kilometre, Sarıgerme'ye 2 kilometre, Muğlaya 95 kilometre mesafede yer almaktadır.

176000 m2 alan üzerine kurulmuş olan  Hilton Dalaman Sarıgerme Resort'te Sarıgerme'nin caddelerinde dolaşırken nehir ve Akdeniz manzarlarına tanıklık edebilirsiniz. Bunun yanı sıra konaklamanız boyunca muhteşem dağ ve deniz manzaralı odalarda güne başlayabilirsiniz. Ayrıca tesiste çoçuklar ve yetişkinler için birbiriden renkli aktiviteler de düzenlenmektedir.den başlayan fiyatlarla
%35 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.

   Çocuklarınızdan Ücret Almıyoruz

Çocuk kampanyamızda ilk çocuk - Yaş Ücretsiz konaklayabilir.
Hilton Dalaman Sarıgerme Resort & Spa'da konaklamanız boyunca birbirinden lezzetli yiyecekleri tadabilir, damak zevkinizi şımartabilirsiniz.
Tesiste konaklamanız boyunca dart, masa tenisi,tavla gibi oyunlarla zamanınızı değerlendirebilirsiniz. Bunun yanı sıra tesiste tenis dersi ve dalış okulu hizmeti bulunmaktadır.
Tesisin kendine ait özel plajı bulunmaktadır. Açık havuzu ve kapalı yüzme havuzu bulunan tesiste yaz boyunca serinleyebilir, su kayağında macera dolu bir tatil geçirebilirsiniz.
Tesiste konaklamanız boyunca masaj, spa, kese uygulamalarından faydalanarak kendinizi yenileyebilirsiniz.

GALERİ