İkbal Thermal Hotel & Spa

İkbal Thermal Hotel & Spa, turizm bölgesi ve Afyon - İzmir karayolu 9 km üzerinde; 115.000 m² arsa üzerindedir ayrıca açık hava alışveriş merkezi ve aktivite merkezi bulunmaktadır.

İkbal Thermal Hotel & Spa; çok amaçlı toplantı salonları, termal havuzları, spa merkezi, sağlıklı yaşam merkezi, özel doktorlara sahip fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi ile siz değerli misafirlerini beklemektedir. Tesis Oda Kahvaltı ve Yarım Pansiyon konsepti ile hizmet vermektedir. Ayrıca açık ve kapalı restoran, ana restoran ve çocuk büfesi seçenekleri ile Türk ve dünya mutfağından seçkin ana yemekler, soğuk ve sıcak mezeler, çeşitli salatalar ve tatlılar servis edilmektedir. Siz de İkbal Thermal Hotel & Spa'da bu muhteşem lezzetleri tadabilirisiniz. Çağdaş hatları olan otel odaları son teknoloji ile donatılmıştır. Aydınlık, ferah ve profesyonel bir sadelik içerisinde kendinizi evinizde hissettirecek konaklama imkanı sunmaktadır.

3500,00 TRY
3500,00 TRY
den başlayan fiyatlarla
%0 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.

   Çocuklarınızdan Ücret Almıyoruz

Çocuk kampanyamızda ilk çocuk 0 - 6 Yaş Ücretsiz konaklayabilir.
İkbal Thermal Hotel & Spa Afyon Merkeze 9 km mesafededir. Ayrıca Kütahya Zafer Havaalanı'na 49 km ve Afyon Otogara sadece 7 km mesafede yer almaktadır.
Dünyanın en lüks otellerinin katıldığı ve Dünya'nın zirvedeki lüks otellerini farklı kategorilerde değerlendiren ''World Luxury Hotel Awards'' 2018'de İkbal Thermal Hotel & Spa'yı ''Doğu Avrupa'nın En Lüks Spa Oteli'' kategorisinde ödüllendirmiştir.
4 Gece Kal 3 Gece Öde, 5 Gece Kal 4 Gece Öde, 7 Gece Kal 5 Gece Öde kampanyaları ile uygun fiyatlı tatil yapabileceğiniz İkbal Thermal otelde oda kahvaltı ve yarım pansiyon seçenekleri ile konaklama yapabilirsiniz.
İkbal Thermal Hotel & Spa Oda Kahvaltı ve Yarım Pansiyon konseptleri ile hizmet vermektedir. Ayrıca açık ve kapalı restoran seçenekleri ile Türk ve dünya mutfağından seçkin ana yemekler, soğuk ve sıcak mezeler, çeşitli salatalar ve tatlılar servis edilmektedir.
İkbal Thermal Hotel & Spa'da fitness center, masa tenisi, atari salonu ve benzeri birçok aktivite ile dolu dolu bir tatil yapacaksınız. Siz de unutulmaz, eğlenceli bir tatil için İkbal Thermal Hotel & Spa'ya gelin.
İkbal Thermal Hotel & Spa'da açık-kapalı havuz, termal havuz,bay-bayan ayrı havuzlar ve çocuk havuzu bulunmaktadır. Ayrıca İkbal Thermal Hotel & Spa'da bulunan su kaydırağı ile doyasıya eğlenebilirsiniz. İkbal Thermal Hotel & Spa tüm gün tertemiz, suyun ve eğlencenin tadını çıkarmanız için sizleri bekliyor.
Minik misafirlerimize özel İkbal Thermal Hotel & Spa'da çocuk havuzu ve mini club bulunmaktadır. Minik misafirlerimizi İkbal Thermal Hotel & Spa'da eğitici ve öğretici aktivite dolu bir tatil bekliyor.
İkbal Thermal Hotel & Spa'da Türk hamamı, sauna, masaj, cilt-vücut bakımı, jakuzi gibi birçok aktiviteyi siz misafirlerimizin dinlenmesi ve yenilenebilmesi için sunuyor.

KAMPANYALAR

4 Gece Konaklamada 1 Gece Ücretsiz
4 Gece Konaklamada 1 Gece Ücretsiz. Uygulanan İndirim, en düşük fiyatı baz alır. Özel günlerde geçerli değildir. Erken çıkış yapılması durumunda fiyat hesaplamaları, aksiyon uygulanmamış fiyatlar üzerinden yapılacaktır.
5 Gece Konaklamada 1 Gece Ücretsiz
5 Gece Konaklamada 1 Gece Ücretsiz. Uygulanan İndirim, en düşük fiyatı baz alır. Özel günlerde geçerli değildir. Erken çıkış yapılması durumunda fiyat hesaplamaları, aksiyon uygulanmamış fiyatlar üzerinden yapılacaktır.

GALERİ