Kaya Green Park Otel

Kaya Green Park Hotel Bolu, Gerede bölgesinde hizmet vermektedir. 110000 m2 alana kurulan tesis, Esenboğa Havaalanı’na 120 kilometre, Gerede Merkeze 25 kilometre, Bolu Merkeze 75 kilometre, İstanbul Merkeze 355 kilometre mesafede konumlanmıştır.

Kaya Green Park Hotel göl kıyısında, yemyeşil çam ormanlarının kucaklaştığı bir bölgede misafirlerini ağırlamaktadır. Doğa âşıkları için eşsiz bir tatil yeri olan tesis aynı zamanda konumu nedeni ile benzersiz bir tatil seçeneğidir. Siz de tatiliniz için Kaya Green Park Hotel Bolu’yu tercih ederek, yılın yorgunluğunu üzerinizden atabilir, keyif dolu bir tatil geçirebilirsiniz.den başlayan fiyatlarla
%35 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.
Kaya Green Park Hotel Oda Kahvaltı Konseptinde hizmet vermektedir. Tesiste konaklamanız boyunca muhteşem göl kıyısı manzarası eşliğinde sabah,öğle,akşam lezzetleri yiyecekleri tadabilir, farklı lezzetler tadabilirsiniz.
Tesiste tatiliniz boyunca basketbol,bisiklet,voleybol gibi aktivitelerle zamanınızı değerlendirebilir, fitness salonunda formunuzu koruyabilirsiniz.
Tesisin 1 adet kapalı havuzunda sevdiklerinizle beraber keyifli günler geçirebilir, tatilinize renk katabilirsiniz.
Misafirlerine Türk Hamamı, sauna,masaj,kese hizmeti sunan Kaya Green Park Hotel'de yılın yorgunluğunu üzerinizden atabilir, kendinizi yenileyebilirsiniz.

GALERİ