Kirman Calyptus Resort & Spa

Kirman Calyptus Resort & Spa Antalya, Side bölgesinde hizmet vermektedir. Denize 450 metre mesafede konumlanan tesis, Kumköy Merkeze 100 metre, Side Merkeze 4,8 kilometre, Antalya Merkeze 65 kilometre, Antalya Havaalanına 60 kilometre mesafede konumlanmıştır. 

 

Kirman Calyptus Resort & Spa 2021 yılında misafirlerine hizmet vermeye başlayacak. Toplam 420 odası ile hizmet vermeye hazırlanan tesis; kaliteli ve konforlu odaları, konumu, ultra her şey dahil konsepti, aktiviteleri, yüzme havuzları, kaydıraklı havuzu ile sizlere beklentilerinizin ötesinde bir tatil sunmayı hedefliyor.

3500,00 TRY
3080,00 TRY
den başlayan fiyatlarla
%12 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.
Kirman Calyptus Resort & Spa Antalya, Side bölgesinde hizmet vermektedir. Denize 450 metre mesafede konumlanan tesis, Kumköy Merkeze 100 metre, Side Merkeze 4,8 kilometredir.
Kirman Calyptus Resort & Spa 'Ultra Her Şey Dahil' konseptinde hizmet vermektedir. Türk ve Dünya mutfağından seçkin lezzetlerin sunulduğu tesiste her damak tadına hitap eden yiyecekler sizleri bekliyor.
Kirman Calyptus Resort & Spa Side bölgesinde misafirlerine eğlenceli bir tatil sunmayı hedefliyor. Alanında uzman kişiler tarafından düzenlenen eğlenceler ile tesiste her anınız keyif dolu!
Denize mesafesi 450 metre olan tesiste yaz boyunca masmavi serin sularda serinleyebilir, güneşin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

GALERİ