Korel Thermal Resort Clinic Spa

Korel Thermal Resort Clinic&Spa insana duyduğu saygıyı, profesyonel bir ekiple taçlandırarak müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermektedir. Yenilikçi vizyonunu misafirlerine de hissettiren Korel Thermal Resort Clinic&Spa, Afyonkarahisar'da hizmet vermektedir.

Birçok büyük şehire yakınlığından ötürü yıl boyu hizmet veren otel, 329 oda ve 1000 yatak kapasitesine sahiptir. Donanımlı bir tesis olan Korel Thermal; Spa merkezleri, Fizik tedavi ve Rehabilitasyon kliniklerine sahiptir. Alanında profesyonel olan birçok Fizyoterapist ve Hemşiresiyle otel, misafirlerine sağlık dolu günleri tesis ederek aynı zamanda eğlenme fırsatını sunmaktadır. 

Otel, misafirlerine Yarım Pansiyon konseptinde hizmet vermektedir. Sabah ve akşam saatlerinde servise sunulan açık büfe ile hizmet veren otel, A'la Carte restaurant hizmeti de vererek tatmak isteyeceğiniz dünya mutfağından seçme lezzetleri ayağınıza getirmektedir. 

2950,00 TRY
2655,00 TRY
den başlayan fiyatlarla
%10 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.

   Çocuklarınızdan Ücret Almıyoruz

Çocuk kampanyamızda ilk çocuk 0 - 5 Yaş Ücretsiz konaklayabilir.
Korel Thermal Resort Clinic & Spa Zafer Havaalanı'na 45 km. ve Afyon şehir merkezine 13 km mesafede yer almaktadır.
Korel Thermal Resort Clinic & Spa SGK anlaşmalı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezleri, 2 adet Uzman Doktor Fizyoterapist ve Hemşirelerin görev aldığı bir tesistir. Doğa mucizesi termal su ile birlikte şifa bulabileceğiniz bir sağlık kompleksinde tatilinizi deneyimleyebilirsiniz.
Korel Thermal Resort Clinic & Spa Yarım Pansiyon konsepti ile hizmet vermektedir. Ayrıca tesiste açık-kapalı restoran bulunmaktadır. A La Carte restoran ile Türk ve Dünya mutfaklarına özel tatları deneyimleyebilirsiniz. Aynı zamanda Lobby bar, fast food yiyecek servisleri de müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.
Korel Thermal Resort Clinic & Spa'da yer alan bilardo, bowling, mini club, fitness, su kaydırağı, ve canlı müzik aktiviteleri ile eğlenceli dolu dolu bir tatil sizleri bekliyor.
Korel Thermal Resort Clinic & Spa'da açık havuz, termal havuz, su kaydırağı ve çocuk havuzu bulunmaktadır. Siz de Korel Thermal Resort Clinic & Spa'ya gelin ve muhteşem bir tatil yapın.
Korel Thermal Resort Clinic & Spa'da termal havuz, Türk hamamı, sauna, masaj hizmeti bulunmaktadır. Korel Thermal Resort Clinic & Spa'da huzurlu bir tatil sizleri bekliyor.

KAMPANYALAR

7 Gece Konaklamada 1 Gece Ücretsiz
6 Gece Konaklamada 1 Gece Ücretsiz
5 Gece Konaklamada 1 Gece Ücretsiz
4 Gece Konaklamada 1 Gece Ücretsiz
5 Gece Konaklamada 1 Gece Ücretsiz
6 Gece Konaklamada 1 Gece Ücretsiz

GALERİ