Kozaklı Grand Termal Hotel

Kozaklı Grand Termal Otel, termal su cenneti olarak nitelendirilen Nevşehir, Kozaklı bölgesinde misafirlerine hizmet vermektedir. Tesis; Otogara 1 kilometre, Nevşehir Hava Alanına 85 kilometre, Kayseri Hava Alanına 95 kilometre, Şehir merkezine 0,5 kilometre mesafede konumlanmıştır.

Misafirlerine sağlık dolu bir tatil fırsatı sunan Kozaklı Grand Termalin termal suları; romatizma hastalıklarına, kronik bel ağrılarına, nörolojik hastalıklara ve spor yaralanmaları için tedavi edici unsur olarak kullanılmaktadır. Siz de Kozaklı Grand Termal’i tercih ederek sağlık dolu bir tatil yaşayabilir, uygun fiyatlarla konaklamanın tadını çıkarabilirsiniz.den başlayan fiyatlarla
%35 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.

   Çocuklarınızdan Ücret Almıyoruz

Çocuk kampanyamızda ilk çocuk - Yaş Ücretsiz konaklayabilir.
Kozaklı Grand Termal Hotel misafirlerine 'Yarım Pansiyon' konseptinde hizmet vermektedir. A'La Carte restoranı bulunan tesiste konaklamanız boyunca lezzetli yiyecekler tadabilir, farklı lezzetler deneyimleyebilirsiniz.
Misafirlerine konaklamaları boyunca Türk hamamı, sauna, masaj, spa hizmetleri sunan Kozaklı Grand Termal Otel'de bedeninizi toksinlerden arındırabilir, yılın yorgunluğunuzu üzerinizden atabilirsiniz.

GALERİ