Limak Atlantis Deluxe Hotel & Resort
Limak Atlantis Deluxe Hotel & Resort
Limak Atlantis Deluxe Hotel & Resort
Limak Atlantis Deluxe Hotel & Resort


Limak Atlantis Deluxe Hotel & Resort

Limak Atlantis Hotel, Limak Holding’e bağlı Limak Oteller zinciri tarafından Belek’te kurulmuştur. Uluslararası Limak oteller zincirinin ödüllü halkası Limak Atlantis Hotel, 2002 yılında Türk Turizmine kapılarını açmıştır. Her noktası son derece modern olan, insanlık ruhuna ferahlık ve tazelik veren bu son derece şık otel isminin hakkını vermektedir. Altın sarısı kumsalı ve bahçesinde koruduğu yüz yıllık çam ağaçlarıyla misafirlerine eşsiz bir tatil imkanı sunmaktadır.

Limak Atlantis Hoteli tercih ederek,  gerçeğine sadık kalınarak inşa edilen Damlataş mağarasını görme şansı elde edebilirsiniz. Tesiste, güneşlenebilir, ağaçların gölgesinde hamağınızda içkinizi yudumlayarak sevdiklerinizle beraber keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.den başlayan fiyatlarla
%35 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.

   Çocuklarınızdan Ücret Almıyoruz

Çocuk kampanyamızda ilk çocuk - Yaş Ücretsiz konaklayabilir.
Tesis denize sıfır, Belek şehir merkezine 5 kilometre mesafede konumlanmıştır.
Tesiste konaklamanız boyunca lezzetli yemekler tadabilir, deniz kenarında keyifle içeceklerinizi yudumlayabilirsiniz.
Tesiste konaklamanız boyunca düzenlenen; dalış okulu, tenis kortu, tenis dersi aktivitelerine katılarak, kendinizi geliştirebilir, eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.
Tesisin kum/çakıl plajı bulunmaktadır. Tesiste sevdiklerinizle beraber keyifli vakit geçirebilmeniz için, havuz ve su kaydırakları mevcuttur. Gün boyu tesiste su animasyonları da düzenlenmektedir.

GALERİ