Lycus Beach Hotel
Lycus Beach Hotel
Lycus Beach Hotel
Lycus Beach Hotel


Lycus Beach Hotel

Akdeniz incisi doğal Cennet Alanya Okurcalar'da bulunan her şey dahil konsepti ile hizmet veren Lycus Beach Otel toplam 219 odası ile misafirlerine hizmet vermektedir. Özellikle denize sıfır konumuyla misafirlerinin dikkatini çeken Lycus Beach Hotel, misafirlerine eğlencenin tadına doyabilecekleri bir tatil fırsatı sunuyor.

Her şey dahil konsepti, balayı konsepti, mavi bayraklı plajı, denize olan konumu, plajı, su kaydırakları, aile oteli olması ile misafirlerinden tam not alan Lycus Beach Hotel, güler yüzlü hizmet anlayışı ile sizlere hayallerinizdeki tatilden daha fazlasını sunuyor.den başlayan fiyatlarla
%35 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.

   Çocuklarınızdan Ücret Almıyoruz

Çocuk kampanyamızda ilk çocuk - Yaş Ücretsiz konaklayabilir.
Misafirlerine eşsiz ve güzel bir tatil yaşatmayı hedefleyen Lycus Beach Hotel, Her Şey Dahil konseptinde hizmet vermektedir.
Mavi bayraklı plajı ve denize sıfır konumuyla tatiliniz boyunca huzur vaat eden tesis’te tatilinizin boyunca masmavi serin sularda serinleyebilir, su kaydıraklarında sevdiklerinizle beraber adrenalin dolu bir tatil geçirebilirsiniz.
Tesiste küçük misafirlere özel alanında uzman kişiler tarafından mini club etkinleri düzenlenmektedir. Lycus Beach'te küçük misafirlerin her anı eğlence ve keyif dolu.

GALERİ