Mare Garden Hotel

Mare Garden Hotel Bodrum bölgesinde hizmet vermektedir. Denize mesafesi 200 metre olan tesis, Turgut Reis Şehir Merkezine 9 kilometre, Bodrum Şehir Merkezine 19 kilometre, Bodrum Havaalanına 60 kilometre, Akyarlar Balıkçı Köyüne 500 metre mesafededir. 

 

Bodrumda doğanın tüm renklerini taşıyan eşsiz güzelliğinde konumlanan tesis yılın 12 ayı hizmet vermektedir. Bodrumun bembeyaz evlerini ve masmavi denizini temsil eden mavi ve beyaz renklerini özgün tasarımı ile yeniden yorumlayan Mare Garden Hotel, Bodrum dağlarını da gören muhteşem bir manzaraya sahip olup, sizlere keyifli bir tatil sunuyor.

330,00 TRY
330,00 TRY
den başlayan fiyatlarla
%0 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.
Mare Garden Hotel 'Yarım Pansiyon' konsepti ile hizmet vermektedir. Bodrum'un eşsiz manzarası eşliğinde her damak tadına hitap eden lezzetli yiyecekleri ile misafirlerini ağırlayan tesiste keyifli bir tatil sizi bekliyor.
Otele yaklaşık,200 mt otele ait restaurant, ve plaj donanımı mevcuttur. Açık havuzu da bulunan tesiste yaz boyunca masmavi serin sularda serinleyebilir, güneşin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

GALERİ