Maril Resort Hotel
Maril Resort Hotel
Maril Resort Hotel
Maril Resort Hotel


Maril Resort Hotel

Maril Resort Hotel, popüler tatil bölgelerimizden biri olan Aydın’ın Didim bölgesinde hizmet vermektedir. Tesis; Denize 100 metre, Didim Şehir Merkezine 2,5 kilometre, Aydın Merkeze 174 kilometre mesafede konumlanmıştır.

Maril Resort Hotel konumuyla misafirlerine tatilleri boyunca lüks ve konforlu bir tatili kapılarını aralamaktadır. Maril Resort Hotel, yeşilin ve mavinin oksijenle uyumu, atmosferi ve eşsiz mimarisi ile misafirlerine hayallerindeki tatili yaşatmayı hedeflemektedir. Siz de tesisi tercih ederek unutamayacağınız bir tatil yaşayabilir, sevdiklerinizle birlikte eğlenceli bir tatil geçirebilirsiniz.den başlayan fiyatlarla
%35 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.
Maril Resort Hotel Ultra Herşey Dahil konseptiyle hizmet vermektedir. A'la Carte restoranı bulunan tesiste lezzetli yiyecekler tadabilir, alanında profesyonel kişiler tarafından hazırlanan Türk ve Dünya mutfağından seçkin lezzetleri deneyimleyebilirsiniz.
Tesis denize 100 metre mesafede konumlanmış olup, kendine ait iskelesi bulunmaktadır. Açık havuzu'da bulunan tesiste yaz boyunca serin sularda serinleyebilir, eğlenceli bir tatil geçirebilirsiniz.

GALERİ