Martı Myra

 
Martı Myra Antalya,Kemer bölgesinde hizmet vermektedir. Tesis; Antalya Havaalanına 70 kilometre, Tekirova'ya 500 metre, Kemer'e 17 kilometre, Antalya'ya 60 kilometre, Blauhimmel Beach 12 kilometre, Kleopatra Beach 4 kilometre, Tekirova Beach 7 kilometre mesafede konumlanmıştır. 

 

Martı Myra Hotel, çevresini saran 1601 çam ağacı, mavi bayraklı tertemiz denizi ve portakal çiçeği kokuları arasında doğanın güzelliklerini sevdiklerinizle birlikte yaşayabileceğiniz, doğayla iç içe bir tatil sunmaktadır. Siz de tesisi tercih ederek hayalinizdeki tatili gerçeğe çevirebilir, unutamayacağınız anılar biriktirebilirsiniz.

400,00 TRY
240,00 TRY
den başlayan fiyatlarla
%40 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.

   Çocuklarınızdan Ücret Almıyoruz

Çocuk kampanyamızda ilk çocuk 0 - 11 Yaş Ücretsiz konaklayabilir.
Martı Myra Hotel 'Ultra Her Şey Dahil' konseptinde hizmet vermektedir. Türk ve Dünya mutfaklarından seçkin lezzetlerin sunulduğu restoranlara sahip olan tesiste, farklı ülkelere ait seçkin lezzetleri tadabilir, doğa manzarası eşliğinde farklı lezzetler deneyimleyebilirsiniz.
Martı Myra’da hem sizi hem çocuklarınızı dört dörtlük bir tatil bekliyor. Gündüzle gece birbirinden farklı aktivite ve eğlenceler birbiriyle yarışıyor.
“Mavi bayrak”lı pırıl pırıl plajı ile Kemer’in muhteşem doğasında, Olympos ve Phaselis antik şehirlerinin arasında yer alan Martı Myra sizleri keyifli bir tatile davet ediyor. Açık havuzları, kapalı havuzu ve kaydıraklı havuzu ile macera dolu bir tatil imkanı sunuyor.
Martı Myra balayı çiftlerine özel sürprizler ve ayrıcalıklar bulunuyor. Siz de en mutlu gününüzde hayallerinizdeki balayı için tesisi tercih edebilir, hayallerinizden ötesinde bir balayı geçirebilirsiniz.

GALERİ