Martı Resort

Martı Resort Marmaris, İçmeler bölgesinde hizmet vermektedir. Tesis; Marmaris'e 8 kilometre, Datça'ya 80 kilometre, Dalaman Havaalanına 105 kilometre, Milas Havaalanına 140 kilometre, İçmeler'e 1 kilometre mesafede konumlanmıştır. 
 

1969 yılında kurulan, rustik ve kendine has mimarisi ile Türkiye’nin ilk resort oteli olan Martı Resort, misafirlerine iyileştirici su kaynakları ile binlerce yıl boyunca sağlık, huzur ve yaşam enerjisi vermiş doğal ve büyüleyici bir belde olan İçmeler’de unutulmaz bir tatil deneyimi vaat etmektedir. Siz de tesisi tercih ederek hayalinizdeki tatili gerçeğe çevirebilirsiniz.

385,00 TRY
231,00 TRY
den başlayan fiyatlarla
%40 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.

   Çocuklarınızdan Ücret Almıyoruz

Çocuk kampanyamızda ilk çocuk 7 - 11 Yaş Ücretsiz konaklayabilir.
Martı Resort Hotel 'Oda Kahvaltı', 'Yarım Pansiyon', 'Ultra Her Şey Dahil' konseptinde hizmet vermektedir. Tesiste konaklamanız boyunca alanında uzman kişiler tarafından hazırlanan lezzetli yiyecekleri tadabilir, farklı lezzetler deneyimleyebilirsiniz.
Martı Resort Otel'de hem sizi hem çocuklarınızı dört dörtlük bir tatil bekliyor. Gündüzle gece birbirinden farklı aktivite ve eğlenceler birbiriyle yarışıyor.
Tesis;115 m. uzunluk ve 33 m. genişlikte kumsaldan oluşan özel sahil şeridi, plajının ve denizinin temizliği ile Mavi Bayrak sahibidir. Bunun yanı sıra havuzları da bulunan tesiste keyifli bir tatil sizi bekliyor.
Tesiste küçük misafirlere özel mini club aktiviteleri düzenlenmektedir. Küçük misafirleri Martı Resort'te eğlenceli bir tatil bekliyor.

GALERİ