Ramada by Wyndham Bursa Nilufer
Ramada by Wyndham Bursa Nilufer
Ramada by Wyndham Bursa Nilufer
Ramada by Wyndham Bursa Nilufer


Ramada by Wyndham Bursa Nilufer

Ramada By Wyndham Bursa, Nilüfer bölgesinde hizmet vermektedir. Tesis; Uludağ Kayak Merkezi’ne 20 kilometre, Gölyazı’ya 35 kilometre, İznik’e 83 kilometre, Sadağı Kanyonu 57 kilometre, Cumalıkızık Köyü’ne 15 kilometre mesafede konumlanmıştır.

Bursada’ki yeni yaşam diye adlandırılan ve modern bir bölgede konforlu tatil seçeneğiyle ile kalite ve lüksün yeni adresi olan Ramada By Wyndham Bursa, şehir merkezinde çok özel konumuyla, tarihi ve turist merkezlere ve yakınlığı ile misafirlerinin dikkatini çekmektedir. Siz de tesisi tercih ederek uygun fiyatlarla şehir hayatından uzakta kendinizi ödüllenebileceğiniz bir tatil fırsatı yakalayabilirsiniz.den başlayan fiyatlarla
%35 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.
Ramada By Wyndham Bursa 'Oda Kahvaltı' konseptinde hizmet vermektedir. A'la Carte restoranı bulunan tesiste lezzetli yiyecekler tadabilir, şehir hayatından uzakta bir tatil geçirebilirsiniz.
Tesiste konaklamanız boyunca, Fitness Center’da serbest ağırlıklar ve spor aletlerini dilediğiniz gibi kullanabilir, formunuzu koruyabilirsiniz.

GALERİ