Regnum Carya Golf & Spa Resort

Regnum Carya Golf & Spa Resort popüler tatil beldelerimizden Antalya, Belek bölgesinde hizmet vermektedir. Tesis; Antalya Havaalanına 45 kilometre, Antalya Şehir Merkezine 45 kilometre, Kadriye Merkeze 1 kilometre, Belek Merkeze 5 kilometre mesafede konumlanmıştır. 

 
Regnum Carya Golf & Spa Resort özellikle denize sıfır konumuyla misafirlerinin dikkatini çekmektedir. Misafirlerinin her zaman en iyisini hakkettiği ilkesini benimseyen tesis, eşsiz doğanın kalbinde, dünya mutfaklarından seçkin lezzetlerini sunan restoranları, sahilli, kendinizi evinde hissedileceğiniz odaları ile sizlere beklentilerinizin ötesinde bir tatil vaat ediyor. 

6468,00
5497,80
den başlayan fiyatlarla
%15 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.

   Çocuklarınızdan Ücret Almıyoruz

Çocuk kampanyamızda ilk çocuk - Yaş Ücretsiz konaklayabilir.
Regnum Carya Golf & Spa Resort 'Luxury Her Şey Dahil Konsept' ile hizmet vermektedir. Türk ve Dünya mutfağından seçkin lezzetlerin sunulduğu restoranları ile hizmet veren tesiste her damak tadına hitap eden lezzetli yiyecekler sizleri bekliyor.
Regnum Carya Golf & Spa Resort misafirlerine beklentilerinin ötesinde bir tatil vaat ediyor. Gece ve gündüz düzenlenen birbirinden farklı aktiviteler ile tesiste her anınız eğlence dolu!
Tesis denize olan konumu ve kendine ait plajı ile misafirlerinin dikkatini çekmektedir. Denize olan konumu ile havuza alternatif olan tesiste yaz boyunca masmavi sularda serinleyebilir, keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.
Tesiste küçük misafirlere özel alanında uzman kişiler tarafından mini club aktiviteleri düzenlenmektedir. Küçük misafirlerin Regnum Carya Golf & Spa Resort'te yetişkinler kadar eğlenceli bir tatil bekliyor.

GALERİ