Safran Thermal Resort

Safran Thermal Resort Sandıklı şehir merkezine 10 km, Sandıklı otogara 6 km, Sandıklı merkezine 5 km, Afyon merkezine 55 km ve Denizli Havaalanı'na 80 km mesafede yer almaktadır.

Frigya'lıların mukaddes şehir saydığı ve bir çok efsaneye konu olmuş Sandıklı Hüdai Kaplıcalarını diğer kaplıcalardan ayıran en önemli özellik, ünü tüm dünyaya yayılmış olan çamur banyoları, doğal termal mineralli suyla ısıtılan doğal buhar odaları, 500 m devam eden jeolojik bir çatlağın farklı yerlerinde kaynayarak 68 derecelik sıcaklığa ulaşan şifalı su ile özel şekilde hazırlanan toprağın karışımından oluşmasıdır. Safran Thermal Resort Sandıklı kalitesi ve konforu ile siz saygıdeğer misafirlerimize yepyeni bir termal keyif anlayışı getirmiştir. 2 adet King Suit, 16 adet Corner Suit, 10 adet Family Suit, 174 adet Deluxe Oda, 24 adet Superior Oda, 59 adet Standart Oda, 7 adet Engelli Oda ve 60 adet Deluxe Apart Odası ile siz değerli misafirlerimizin hizmetindedir. Safran Thermal Resort Sandıklı Yarım Pansiyon ve Tam Pansiyon  konseptleri ile hizmet vermektedir. Ayrıca tesiste bulunan A La Carte restoran ile Türk ve dünya mutfağının en güzel tatlarını deneyebilirsiniz.den başlayan fiyatlarla
%35 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.

Çocuklarınızdan Ücret Almıyoruz

Çocuk kampanyamızda ilk çocuk - Yaş Ücretsiz konaklayabilir.
Safran Thermal Resort, Şehir Merkezine 6 km, Sandıklı Otogara 6 km, Afyon Merkezine 65 km ve Denizli Havaalanı'na 80 km mesafede yer almaktadır.
Safran Thermal Resort, Yarım Pansiyon ve Tam Pansiyon konseptleri ile hizmet vermektedir. Ayrıca tesiste bulunan A La Carte restoran ile Türk ve dünya mutfağının en güzel tatlarını deneyebilirsiniz.
Safran Thermal Resort'de fitness, su kaydırağı, masa tenisi, bilardo ve langırt gibi eğlence dolu aktivite seçenekleri bulunmaktadır. Safran Thermal Resort Sandıklı'da eğlence dolu bir tatil geçireceğinizden emin olabilirsiniz.
Minik misafirlerimiz Safran Thermal Resort'de bulunan çocuk havuzu ile gün boyu suyun keyfini çıkarabilir. Ayrıca tesisin bebek bakıcısı hizmeti de mevcuttur.
Safran Thermal Resort'de termal havuz, bayan havuzu, tuz odası ve şok duş bulunmaktadır. Tesisin sunduğu çeşitli hizmet ile Safran Thermal Resort'da sizi de harika bir tatil bekliyor.
Safran Thermal Resort balayı tatiliniz için birbirinden özel sürpriz ve hizmet sunmaktadır. Unutulmaz bir tatil için siz balayı çiftlerini Safran Thermal Resort bekliyor.

GALERİ