Sanitas Thermal Suites Hotel
Sanitas Thermal Suites Hotel
Sanitas Thermal Suites Hotel
Sanitas Thermal Suites Hotel


Sanitas Thermal Suites Hotel

Kozaklı ’da bulunan Sanitas Thermal otel misafirlerine bölgenin termal suyundan faydalanabilecekleri bir atmosfer sunmaktadır. Tesis; Nevşehir Havalimanına 85 kilometre, Kayseri Havalimanına 95 kilometre mesafede bulunmaktadır.

Spa merkezi bulunan tesiste, termal ve normal havuzlar, su kaydırağı gibi oldukça zengin olanaklar mevcuttur. Tesiste her şey misafirlerinin konforunu düşünülerek dizayn edilmiştir. Siz de Sanitas Thermal'i tercih ederek termal suyun faydaları ile hem sağlıklı hem de eğlenceli bir tatil geçirebilirsiniz.den başlayan fiyatlarla
%35 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.

   Çocuklarınızdan Ücret Almıyoruz

Çocuk kampanyamızda ilk çocuk - Yaş Ücretsiz konaklayabilir.
Tesis; Kozaklıya 1 kilometre, Nevşehir Havalimanına 95 kilometre mesafede yer almaktadır.
Sanitas Thermal Yarım Pansiyon konseptinde hizmet vermektedir. Tesiste sevdiklerinizle beraber lezzetli yemekler tadabilirsiniz.
Tesiste misafirlerine hizmet vermekte olan kapalı havuz ve aquparkta tatiliniz boyunca eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.
Bedeninizdeki yorgunluğu ve toksinleri atmanıza yardımcı olabilecek; Türk hamamı, termal havuz, spa, sauna, kese, masaj çeşitleriyle Sanitas Thermal Otel misafirlerine unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşatmaktadır.

GALERİ