Sapanca Alfa Suites & Spa

Sapanca Alfa Suites & Spa Sakarya, Sapanca bölgesinde hizmet vermektedir. Tesis; Sapanca Gölüne 1,5 Kilometre, Sabiha Gökçen Havaalanına 100 kilometre, İstanbul Merkezine 120 kilometre mesafede konumlanmıştır.

Kırkpınar’da Sapanca Gölüne çok yakın bir yerde konumlanan tesis özellikle şehir hayatından uzaklaşmak isteyenler için ideal bir tercihtir. Tesiste konaklamanız boyunca Sapanca’nın eşsiz manzarasının tadını çıkarabilir, kuş sesleri eşliğinde dinlenme imkânı bulabilir, bol bol yürüyüş yapabilirsiniz. Siz de tesisi tercih ederek sevdiklerinizle beraber huzurlu ve keyif dolu bir tatil geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz.den başlayan fiyatlarla
%35 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.

   Çocuklarınızdan Ücret Almıyoruz

Çocuk kampanyamızda ilk çocuk - Yaş Ücretsiz konaklayabilir.
Sapanca Alfa Suites & Spa misafirlerine Oda Kahvaltı Konseptinde hizmet vermektedir. Tesiste konaklamanız boyunca eşsiz Sapanca manzarası eşliğinde sevdiklerinizle beraber lezzetli yiyecekler tadabilir, keyif dolu vakit geçirebilirsiniz.
Misafirlerine Türk Hamamı,sauna,masaj,buhar odası,kese,spa hizmetleri sunan Sapanca Alfa Suites & Spa'da yılın yorgunluğunu üzerinizden atabilir, kendinizi yenileyebilirsiniz.

GALERİ