Throne Beach Resort & Spa

Throne Beach Resort Antalya, Manavgat bölgesinde hizmet vermektedir. Tesis Antalya Havalimanı’na 80 kilometre, Manavgat’a 15 kilometre, Side’ye 20 kilometre, Alanya’ya 30 kilometre uzaklıktadır.

Tesisin denize uzaklığı 300-400 kilometre arasındadır. Akdeniz’in doğal güzellikleri ve tarihi değerleri ile mavi ve yeşilin buluştuğu noktada kurulu olan tesis misafirlerine heyecanlı ve eğlenceli bir tatil sunmaktadır. Akdeniz’in masmavi sularına bakan konforlu odaları, sakin ve doğal güzellikleri ile kendinizi evinde hissedebileceğiniz Throne Beach Resortte unutamayacağınız seçkin bir tatil hizmeti sizi beklemektedir.

2000,00 TRY
900,00 TRY
den başlayan fiyatlarla
%55 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.

   Çocuklarınızdan Ücret Almıyoruz

Çocuk kampanyamızda ilk çocuk 0 - 11 Yaş Ücretsiz konaklayabilir.
Tesis Herşey Dahil Konseptinde hizmet vermektedir. A'La Carte Restaurantı bulunan tesiste Türk ve Dünya mutfağından seçkin lezzetleri tadabilir, farklı lezzetler deneyimleyebilirsiniz.
Tesiste düzenlenen soft animasyon gösterileriyle tatilinizin her anını keyifle geçirebilirsiniz.Bunun yanı sıra tavla, masa tenisi gibi oyunlarla zamanınızı değerlendirebilirsiniz.
Tesiste hizmet vermekte olan açık havuzlarda yaz boyunca serinleyebilir, su kaydırağında eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.
Küçük misafirlerin tatillerini eğlenceli geçirebilmeleri amacıyla Throne Beach Resortte, mini club ve mini disko aktivitesi düzenlenmektedir.

GALERİ