Tiara Hotel & Spa

Bursa’nın, dokusu ve kaplıcalarıyla tarihe adını yazdırmış Çekirge semtinde yer alan, tarihi ve turistik bölgelerle neredeyse iç içe bulunan Tiara Hotel & Spa, konuklarına farklı konaklama alternatiflerinin yanında sessiz, huzurlu ve sağlıklı bir ortam sunmaktadır.

Farklı özelliklere sahip odaları, 300 metrekare büyüklüğünde, kendi doğal kaynağından beslenen termal havuzu, geleneksel Türk hamamları, sauna ve masaj olanaklarıyla Tiara Hotel & Spa sağlıklı, keyifli ve huzurlu bir ortamı tek bir adreste sunuyor. Dünyanın her yerinden gelen misafirleri için butik tatil ve konaklama olanağı sağlanan Tiara Hotel & Spa'da özel donanımlı odalar yer alıyor. Tiara Hotel & Spa, dünya lezzetlerini misafirlerine sunan otel koşulsuz memnuniyet ilkesiyle hizmet veriyor.

175,00 TRY
140,00 TRY
den başlayan fiyatlarla
%20 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.

   Çocuklarınızdan Ücret Almıyoruz

Çocuk kampanyamızda ilk çocuk 0 - 5 Yaş Ücretsiz konaklayabilir.
Tiara Hotel & Spa; Yenişehir Havalimanı'na 42 km, İDO Feribot Limanı'na 22 km, Zafer Plaza'ya 4 km, Koza Han 4,5 km mesafede, Korupark AVM'ye 8 m ve Kapalı Çarşı'ya 4,5 km mesafede yer almaktadır.
Tiara Hotel & Spa; Yarım Pansiyon, Oda Kahvaltı ve Sadece Oda konseptleriyle hizmet vermektedir. Ayrıca tesiste yer alan kapalı restoran, ana restoran ve A La Carte restoranda Türk ve dünya mutfağının seçkin lezzetlerini tadabilirsiniz.
Tiara Hotel & Spa'da bulunan fitness ile tatilinizi yaparken aynı zamanda formunuzu korumaya devam edebilirsiniz. Siz de Tiara Hotel & Spa'a gelin huzur bir tatil yapın.
Tiara Hotel & Spa 'da bulunan termal havuz, Türk hamamı, sauna ve masaj sayesinde konforun yanı sıra huzurlu ve oldukça dinlendirici bir tatil yapabileceksiniz.

GALERİ