Venezia Palace Deluxe Resort Hotel

Venezia Palace Deluxe Resort Hotel Antalya’nın Lara bölgesinde hizmet vermektedir. Tesis; Havaalanına 15 kilometre, Antalya Merkeze 20 kilometre, Barlar Sokağına 20 kilometre, Otogara 34 kilometre mesafede konumlanmıştır.

Venezia Palace Deluxe Resort Hotel özellikle denize sıfır konumuyla misafirlerinin dikkatini çekmektedir. Tesis, kendine özgü atmosferiyle Akdeniz kıyılarının gizemli güzelliklerini ‘Her Şey Dahil’ konsept ile misafirlerine sunmaktadır.

 den başlayan fiyatlarla
%35 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.

   Çocuklarınızdan Ücret Almıyoruz

Çocuk kampanyamızda ilk çocuk - Yaş Ücretsiz konaklayabilir.
Venezia Palace Deluxe Resort Hotel 'Ultra Her Şey Dahil' konseptinde hizmet vermektedir. Dünya mutfağından, yerel lezzetlere kadar özgün yemeklerin sunulduğu restoranları, keyifli vakit geçirebileceğiniz alanları ile tesiste keyifli bir tatil sizleri bekliyor.
Venezia Palace Deluxe Resort Hotel'in mavi bayraklı özel plajı bulunmaktadır. Akdeniz'in en muhteşem halini yaşayabileceğiniz tesiste yaz boyunca masmavi sularda serinleyebilir, su kaydırağında macera dolu bir tatil geçirebilirsiniz.
Minik konukların güven içinde oyunlar oynayıp, eğlenebilecekleri keyifli bir tatil Venezia Palace Deluxe Resort Hotel'de onları bekliyor.!

GALERİ