Village Park Resort & Spa
Village Park Resort & Spa
Village Park Resort & Spa
Village Park Resort & Spa


Village Park Resort & Spa

Village Park Resort & Spa İstanbul Polenezköy’de hizmet vermektedir. Tesis; Polonezköy'e Mesafe 5 kilometre, Sabiha Gökçen Havaalanına 28 kilometre, İstanbul Havaalanına 55 kilometre, Kavacık'a Mesafe 17 kilometre, Riva Plajı'na 15 kilometre mesafede konumlanmıştır.

Village Park Resort & Spa yemyeşil geniş bir bahçe içerisinde ahşap yapılar ile misafirlerine kaliteli ve lüks bir tatilin kapılarını aralamaktadır. Geniş bahçesinde yer alan havuzu, yılın yorgunluğunu üzerinizden atabileceğiniz termal alanları ile şehir hayatından uzaklaşmak isteyen misafirler için oldukça ideal bir tercihtir.den başlayan fiyatlarla
%35 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.
Village Park Resort & Spa 'Oda Kahvaltı' konseptinde hizmet vemektedir. Yemyeşil bahçesi içerisinde hizmet vermekte olan tesiste konaklamanız boyunca lezzetli yiyecekler tadabilir, huzur dolu bir tatil geçirebilirsiniz.
Tesiste 2 adet açık havuz,1 adet kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır. Tesiste konaklamanız süresince şehir hayatından uzakta bir tatil geçirebilir, termal ve spa alanları ile kendinizi ödüllendirebilirsiniz.

GALERİ