White Tuana Termal Otel

White Tuana Termal Hotel Yalova, Termal bölgesinde hizmet vermektedir. Tesis; Çınarcık Plaja 10 kilometre, Sabiha Gökçe Havalimanına 68 kilometre, Yalova Merkezine 13 kilometre mesafede konumlanmıştır.

White Tuana Hotel Yalova Termalin yemyeşil doğası içerisinde termal suyun getirdiği sağlığı da katarak misafirlerine keyifli ve sağlık dolu bir tatil sunmaktadır. Yalova bölgesinde kalite ve hizmet konusu ve konumu itibariyle de şehir’e yakın bir konumda konumlanan tesisi tercih ederek siz de yılın yorgunluğunu üzerinizden atabilir, kaliteli bir tatil geçirebilirsiniz.den başlayan fiyatlarla
%35 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.

   Çocuklarınızdan Ücret Almıyoruz

Çocuk kampanyamızda ilk çocuk 0 - 5 Yaş Ücretsiz konaklayabilir.
White Tuana Hotel misafirlerine Yarım Pansiyon konseptinde hizmet vermektedir. Tesiste konaklamanız boyunca sabah,öğlen,akşam usta aşçılar tarafından hazırlanan yiyecekleri tadabilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz.
Tuana Termal Hotel White Yalova'da konaklamanız boyunca Termal Havuz, Türk Hamamı,sauna,masaj hizmetlerinden yararlanarak kendinizi ödüllendirebilir, yılın yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz.

GALERİ