Aqua Fantasy Aquapark Hotel & Spa

2006 yılında faaliyete giren Aqua Fantasy Otel Kuşadası Pamucak mevkiinde hizmet vermektedir. Otel Adnan Menderes Havaalanına 65 kilometre, Kuşadası’na 9 kilometre uzaklıktadır.

Aqua Fantasy Aquapark denize sıfır konumuyla dikkat çekmektedir. Toplam 50.000 m2 alan üzerine kurulu su parkı, kaydırakları ve eğlence havuzları ile tesiste birçok aktivite ve eğlence bir arada bulunmaktadır. Bunun yanı sıra otelde konaklamanız boyunca animasyon ekibinin sunduğu showlar ile tatilinize ayrı bir renk katabilirsiniz. Birbirinden farklı birçok ödülle layık görülen Aqua Fantasy Aquapark otelde siz de hayalinizdeki yaz tatilini gerçeğe çevirebilirsiniz.

850,00 TRY
552,50 TRY
den başlayan fiyatlarla
%35 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.
A'la Carte Restaurant'ı buluan tesiste lezzetli yiyecekler tadabilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz.
Gün boyu animasyon etkinlikleri bulunan tesiste, canlı müzik programı ve temalı partiler düzenleniyor.
Tesiste aquapark haricinde 2 adet çocuk bölümü bulunan büyük havuz, 1 adet sadece yetişkinlerin kullanabileceği havuz, 1 adet kaydıraklı kapalı havuz, 1 adet 3 kaydıraklı çocuk havuzu ve otel misafirlerinin de arzu ettikleri süre boyunca yararlanabilecekleri bölgenin en büyük aquaparkı bulunmaktadır.
Tesiste konaklamanız boyunca; Türk hamamı, sauna, masaj, cilt-vücut bakımları, spa uygulamalarından yararlanabilir, kendinizi ödüllendirebilirsiniz.

GALERİ