Bodrum Holiday Resort&Spa

Bodrum Holiday Resort, Türkiye’nin incisi Ege bölgesinin doğal güzelliklerini bünyesinde barındıran eşsiz manzarası ve konumuyla bitmek bilmeyen Bodrum eğlence hayatına sadece 4,5 kilometre mesafede yer almaktadır. Tesis, Bodrum havaalanına 4 kilometre, Milas havaalanına 35 kilometre uzaklıktadır.

Tesis; günlük hayatın stresi ve yorgunluğundan uzaklaşıp enerjinizi tazelemek için muhteşem denizi, egzotik plajı ve yemyeşil doğasıyla Bodrum’da hayallerinizdeki tatilin kapılarını açmaktadır. Sizi ve ailenizi mavinin her tonuyla buluşturan özel plajı, konforu yeniden tanımlamanızı sağlayacak odaları ile siz de yaz tatilinizi Bodrum Holiday Resortte geçirebilir, hayalinizde tatili yaşayabilirsiniz.den başlayan fiyatlarla
%35 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.

   Çocuklarınızdan Ücret Almıyoruz

Çocuk kampanyamızda ilk çocuk - Yaş Ücretsiz konaklayabilir.
Bodrum'un eşsiz deniz manzarası eşliğinde Bodrum Holiday Resortte lezzetli yiyecekler tadabilirsiniz.
Tesiste gün boyu prefesyonel animasyon ekibi tarafından showlar düzenlenmektedir. Tesiste misafirlerin keyifli bir tatil geçirmeleri için akşam saatlerinde canlı müzik düzenlenmektedir..
Tesisin 400 m uzunluğunda plajı, 100 metre uzunluğunda kumsalı mevcuttur. Bunun yanısıra çocuk havuzu, açık havuzu, kapalı havuz bulunan tesiste, yaz boyunca serinleyebilir, aquaparkta eğlenceli anlar geçirebilirsiniz.
Bodrum Holiday Resort otelde; 4-12 yaş arası minik misafirler için Mini Club etkinlikleri düzenlenmektedir.

GALERİ