Elexus Hotel & Resort & Spa

Elexus Hotel Resort Kıbrıs’ın gözde tatil beldelerinden olan Girne bölgesinde hizmet vermektedir. Tesis; Girne merkeze 12 kilometre, Ercan Havalimanına 32 kilometre mesafede konumlanmıştır. Tesis denize sıfır mesafededir.

Doğa harikası koyu, yemyeşil doğası, dev iskelesi, mekanları, denizi, güneşi, plajları, restoranları, barları, lüks ve konforun sunulduğu en lüks odaları ile hizmet veren Elexus Hotel misafirlerine harika bir tatil deneyimi sunmaktadır. Önemli kurumsal  etkinliklerin gerçekleştiği bir buluşma merkezi de olan tesiste, hayalinizdeki tatilini gerçeğe çevirebilir, unutamayacağınız bir tatil geçirebilirsiniz.den başlayan fiyatlarla
%35 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.
Elexus Hotel Resort Kıbrıs’ın gözde tatil beldelerinden olan Girne bölgesinin Çatalköy mevkii de hizmet vermektedir. Tesis; Girne merkeze 12 kilometre, Ercan Havalimanına 32 kilometre mesafede konumlanmıştır. Tesis denize sıfır mesafededir.
Tesisimiz Tam Pansiyon Plus Konseptinde Hizmet vermektedir. Sabah, öğlen, beş büfesi, akşam yemekleri ve gece büfesi açık büfe olup ücretsizdir. Ana restoranda öğle yemekleri ve akşam yemeklerinde sunulan tüm yerli içecekler ve otelin belirlemiş olduğu yabancı alkollü içeceklerde ücretsizdir. Ayrıca tesisimizde çocuklara özel ikramlarımızda bulunmaktadır.
Önemli kurumsal etkinliklerin gerçekleştiği bir buluşma merkezi de olan tesiste, hayalinizdeki tatili gerçeğe çevirebilecek ve unutamayacağınız eğlence dolu bir zaman geçirebilirsiniz.
Elexus Hotel Resort ; Doğa harikası koyu, yemyeşil doğası, dev iskelesi, mekanları, denizi, güneşi, plajları ile eşsiz bir tatil imkanı sunuyor.

GALERİ