Hattuşa Vacation Thermal Club Kazdağları

Şehrin bütün stresinden ve karmaşasından uzakta, mavi ile yeşilin tüm tonlarıyla; sevdiklerinizle birlikte huzur ve konfor içinde zaman geçirmeniz için, siz değerli misafirlerimize hizmet veren Kazdağları Otellerinden Hattuşa Vacation Thermal Club Kazdağları sizi bekliyor.

Tesisin denize mesafesi 600 metredir. Bunun yanı sıra Hattuşa Vacation Thermal Edremit Havaalanına 15 kilometre, Edremit şehir merkesine 10 kilometre, Akçay Merkezine 4 kilometre mesafede konumlanmıştır.den başlayan fiyatlarla
%35 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.

   Çocuklarınızdan Ücret Almıyoruz

Çocuk kampanyamızda ilk çocuk - Yaş Ücretsiz konaklayabilir.
Hattuşa Vacation Thermal Club Kazdağları Yarım Pansiyon hizmeti ile hizmet vermektedir. Ayrıca açık ve kapalı restoran ve A La Carte restoran seçenekleri de dünya mutfağının en iyi lezzetlerini tatmanızı sağlayacak.
Hattuşa Vacation Thermal Club Kazdağları masa tanisi, dart ve fitness hizmetleri sayesinde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Hattuşa Vacation Thermal Club Kazdağları'nda aktivite dolu bir tatil sizleri bekliyor.
Hattuşa Vacation Thermal Club Kazdağları çocuk havuzu, açık havuz ve su kaydırağı ile gün boyu tertemiz suyun tadını çıkarabileceksiniz.

GALERİ