Suhan Cappadocia Hotel & Spa

Suhan Cappadocia Hotel & Spa Nevşehir bölgesinde hizmet vermektedir. Tesis; Nevşehir Havalimanı'na 32 kilometre, Kayseri Havalimanı'na 68 kilometre, Kayseri Şehir Merkezi'ne 65 kilometre, Nevşehir Şehir Merkezi'ne 18 kilometre, Göreme Mesafe 10 kilometre, Ürgüp’e 15 kilometre, Alaaddin Hamamı'na 15 dakika, Uçhisar Kalesi'ne 14 kilometre mesafede konumlanmıştır. 

 

Modern mimarisi, çağdaş donanımı ve sunduğu üst düzey konfor ile misafirlerini ağırlayan Suhan Cappadocia Hotel & Spa misafirlerine Avanos Merkez'de, Kızılırmağın  kenarında tarihi ve kültürel bir atmosferde konaklama imkânı sunuyor. Kültür turizmi otel kavramını genişleterek kültür, tatil, eğlence, dinlence ve kurumsal noktası olma özelliği de taşıyan tesiste unutmayacağınız anlar sizleri bekliyor. den başlayan fiyatlarla
%35 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.
Suhan Cappadocia Hotel & Spa 'Oda Kahvaltı' ve 'Yarım Pansiyon' konseptinde hizmet vermektedir. Tesiste alanında uzman kişiler tarafından Türk, Avrupa ve Uzakdoğu damak tatlarına hitap edilecek şekilde hazırlanan yiyeceklerinin sunulduğu restoranlarla hizmet veren tesiste farklı lezzetler deneyimleyebilirsiniz.
Suhan Cappadocia Hotel & Spa’da balayı çiftlerine özel sürprizler ve ayrıcalıklar bulunuyor. Siz de en mutlu gününüzde hayallerinizdeki balayı için tesisi tercih edebilir, unutamayacağınız bir balayı tatili geçirebilirsiniz.

GALERİ