Gazelle Resort & Spa Otel

İstanbul'a 2,5; Ankara'ya 1,5 saat mesafedeki 150 dönümlük bir meşe ormanının içinde bulunan yeşil beş yıldızlı otel 'Gazelle Resort & Spa' sizleri bekliyor. İş yaşamınızın stresinden kurtulmak, şehrin koşuşturmasından uzaklaşmak, sağlığınıza ve güzelliğinize hak ettiği önemi gösterirken doğanın içinde rahatlamak artık çok zor değil. Otel yapımında bir tane bile ağaç kesilmemekle birlikte projenin ortasındaki 300 yıllık meşe ağacı için proje tamamen değiştirilmiştir. Otel; çevreciliğiyle, hayvanlar için güzel bir yaşam ortamı sunması ve sürdürülebilirliği sağlamasıyla bölgedeki ilk ve tek yeşil beş yıldızlı otel olmaya hak kazandı. Klasik İsveç masajından, Türk hamamına, kum terapisinden macera duşuna, Thai masajından bio saunaya, Bali masajından saman terapisine, misafirlerin aklına gelebilecek her çeşit terapi 5000m2'lik spa bölümünde mevcut. Otelin içinde bulunduğu ormanda yürüyüşünüzü yaparken uçuşan kuşlara, dolaşan ceylanlara, zıplayan sincaplara veya tavus kuşlarına rastlamanız da mümkün.

1095,00 TRY
1095,00 TRY
den başlayan fiyatlarla
%0 İNDİRİM

   En iyi Fiyat garantisi

Rezervasyonunuzu bizimle en uygun fiyata tamamlayabilirsiniz.

   Çocuklarınızdan Ücret Almıyoruz

Çocuk kampanyamızda ilk çocuk 7 - 11 Yaş Ücretsiz konaklayabilir.
Gazelle Resort & Spa Otel; Esenboğa Uluslararası Havalimanı'na 200 km, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'na 230 km, Atatürk Uluslararası Havalimanı'na 280 km, şehir merkezine 5 km ve Abant Gölü'ne 50 km mesafede yer almaktadır.
Gazelle Resort & Spa Otel Yarım Pansiyon konsepti ile hizmet vermektedir. Tesiste A La Carte ve Gazelle Gölcük Restoran da bulunmaktadır. Gazelle Resort & Spa Otel'de dünya mutfağının seçkin lezzetlerini tatiliniz süresince tadabilirsiniz.
Gazelle Resort & Spa Otel'de basketbol, bilardo, tenis, masa tenisi, sinema, çevre gezileri, voleybol ve fitness center gibi birçok aktivite seçeneği bulunmaktadır. Gazelle Resort & Spa Otel'de dolu dolu eğlenceli bir tatil sizleri bekliyor.
Gazelle Resort & Spa Otel'de yer alan mini club ile minik misafirlerimizi eğlence dolu bir tatil bekliyor. Ayrıca siz misafirlerimiz için Gazelle Resort & Spa Otel'de bebek büfesi de bulunmaktadır.
Gazelle Resort & Spa Otel'de Türk hamamı, sauna, masaj, cilt-vücut bakımı ve spa hizmetleri bulunmaktadır. Gazelle Resort & Spa Otel'de kaliteli ve konforun yanı sıra dinlendirici bir tatil sizleri bekliyor.
Gazelle Resort & Spa Otel'de si balayı çiftlerimizi hayal ettiklerinden daha iyi bir balayı deneyimi bekliyor. Siz de balayı tatiliniz için en doğru adres olan Gazelle Resort & Spa Otel'e gelin.

KAMPANYALAR

4 Gece Kal 3 Gece Öde
Kampanya 30.07.2020 - 27.12.2020 tarihleri arasında yapılan satışlarda , 23.11.2020 - 27.12.2020 tarihleri arasındaki Pazar ve Pazartesi girişli konaklamalarda geçerlidir.Özel dönemlerde geçerli değildir. Diğer aksiyonlarla birleştirilemez.
4 Gece Kal 3 Gece Öde

GALERİ